Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,84 zł , zmiana od tamtej pory: -6,50%

Przypatrzylem

Zgłoś do moderatora
Się temu uważnie i na sesjach 10 20 widac jednak dzień korekty wzrostowej będzie to wtorek 23 sierpnia. 4 najbliższe wtorki będą sesjami granicznymi . Przez 18 najbliższych sesji radzę stać z boku. Możliwy zarobek z dnia na dzień no chyba że teraz przez 6 - 7 sesji będzie oscylacja wokół 20 zł. Mimo wszystko dziś i poniedziałek powinno być lekkie wybicie od wtorku dopiero dol
  • Przypatrzylem Autor: ~And123

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CYFRPLSAT -0,80% 18,55 2022-11-29 15:43:37