Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  77,00 zł , zmiana od tamtej pory: 10,13%

przymusowy...

Zgłoś do moderatora
Grupa Azoty nie moze zrobic przymusowego wykupu bo dawno uplynal termin teraz by mogli zeby wykupic zaproponowac bardzo wysoka cene ale mozna tez zostac z nienotowanymi na gpw akcjami ja bym tak zrobil bo szkada by bylo oddawac tak dobra spolke. Ja sie nie spodziewam wykupu bo po co spolke kontroluja to najczesciej tak wyglada jak od razu nie pykniesz 100% to pozniej juz tak zostaje sa spolki w usa ktore maja glownego akcjonariusza z ponad 90% od ponad 100lat

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PULAWY 0,24% 84,80 2021-10-22 16:48:11