Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,90 zł , zmiana od tamtej pory: 40,69%

Przykład tego, co potrafi Carpathia. Mamy akcje maszyny do zarabiania

Zgłoś do moderatora
https://www.bvb.ro/FinancialInstruments/SelectedData/NewsItem/BNET-Main-Market-admission-to-trading/9C5F1

Bittnet, który Carpathia wprowadzała 6 lat temu na AeRO - taki rumuński NewConnect właśnie przechodzi na główny rynek w Bukareszcie.

6 lat podczas debiutu temu kapitalizacja Bittnet wynosiła 7,5 mln RON. Teraz - 179 mln RON - jakieś 140 mln zł.
Carpathia przed debiutem objęła sporo akcji Bittnet. Jak kurs poszedł w górę - część akcji sprzedała. W tym roku dokupiła w dołku - czyli znów jest do przodu.

31 marca na koniec I kw. kurs Bittnet wynosił 0,8 RON. Dziś - 1,41 RON.
Podkreślam - Bittnet to największa pozycja w portfelu Carpathii. Jaki będzie zysk za II kw. tylko z tytułu przeszacowania akcji Bittnet?

Właśnie weszliśmy w Złoty Okres Carpathii. Wsółpraca z Movie Games na rynku rumuńskim zaowocuje wejściem do ciekawych spółek z gamedev w Rumunii. A to bardzo obiecujący rynek.

W Polsce Carpathia będzie tanio kupować akcje spółek (już kupuje) które wybierają się na NewConnect. Choćby z grupy Playway.

Ostatnie ruchy Carpathii na Art Games i BitEvil pokazują co może w dzisiejszych czasach taki fundusz, który ma gotówkę na inwestycje i jednocześnie nie ma długów.

  • Przykład tego, co potrafi Carpathia. Mamy akcje maszyny do zarabiania Autor: ~dr_wezol

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA 0,00% 4,08 2022-01-25 09:50:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.