Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,80 zł , zmiana od tamtej pory: -10,92%

Przyczajony tygrys ukryty smok

Zgłoś do moderatora
EC2 to w tej chwili jedna z najciekawszych spółek na New Connect, kurs od kilku lat na dnie, podpisane dobre kontrakty, dobry zyskowny ostatni raport, wzrost murowany, akcje w rękach zarządu, topniejący FF. Warto się zabrać zanim pociąg odjedzie. Do końca roku możliwy wzrost ponad 100%. Ostatni wzrost po raporcie poparty wolumenem, jest paliwo, jest moc :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ATAL -0,96% 31,00 2020-10-23 12:06:55