Forum Giełda +Dodaj wątek

przychody to mają prezesi

Zgłoś do moderatora
akcjonariusze pierwszy raz zobaczyli jakiś grosz po skupie akcji do umorzenia, których .... nie umorzono. Przypływy gotówki będą jak coś sprzedadzą.
Komunikacja z rynkiem to dramat. Chyba nie mają pomysłów co ze sobą zrobić. Alternatywą jest likwidacja i oddanie akcjonariuszom tego co z tego źle zarządzanego kapitału zostało.
Na razie zarząd i rn nieźle na koszt akcjonariuszy żyją nie dając nic w zamian. Mogliby to oddać MCI, a sami zająć się dłubaniem na własną rękę bo do dużego biznesu z pewnością panowie się nie nadają. Albo się nie znają, albo nie mają szczęścia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE -6,40% 0,81 2021-01-15 16:48:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.