Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,49 zł , zmiana od tamtej pory: -16,03%

Przychód zostanie rozpoznany w III i IV kwartale 2021r!!!

Zgłoś do moderatora
W II kwartale 2021 r. 01CYBERATON PROENERGY S.A. poniosła stratę netto w kwocie 250.768,81 PLN w związku z poniesionymi kosztami na poziomie działalności operacyjnej. Wynik grupy kapitałowej na koniec II kwartału 2021r. zamyka się stratę netto na poziomie 2.402.128,93 PLN, co jest konsekwencją korekty wielkości odpisu wartości firmy. Ujemny wynik finansowy Grupy, wynika również ze specyfiki realizacji i fakturowania realizacji budów elektrowni realizowanych przez spółkę zależną T&T Proenergy Sp. z o.o. z których przychód zostanie rozpoznany w III i IV kwartale 2021r.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
01CYBATON -1,28% 4,61 2021-10-26 11:21:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.