Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,36 zł , zmiana od tamtej pory: 3,63%

Przybyło kilka przypadków zakrzepic, anafilaksji oraz epilepsji.

Zgłoś do moderatora
W ciągu ostatniego tygodnia doszło także do dwóch zgonów. U kobiety z województwa mazowieckiego po podaniu szczepionki doszło do niedokrwiennego udaru mózgu. Wkrótce kobieta zmarła. Nagły zgon - w 48h po szczepieniu nastąpił także u mężczyzny z województwa wielkopolskiego.

https://portal.abczdrowie.pl/szczepienia-przeciw-covid-19-opublikowano-nowy-raport-o-nop-ach-przypadki-zakrzepic-anafilaksji-i-zgonow

Zastanawia mnie czy Menavitin senior by ich uratował?
  • Przybyło kilka przypadków zakrzepic, anafilaksji oraz epilepsji. Autor: ~wuj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PHARMENA -2,81% 9,70 2021-09-24 17:00:41