Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,28 zł , zmiana od tamtej pory: -64,29%

Przy takim zjeździe ta emisja jest G warta dla wierzycieli

Zgłoś do moderatora
Nie trzeba być orłem aby sobie uzmysłowić że sypiąc akcjami z tej emisji odzykają ułamek wartości długu. Co prawda dobierają się teraz do połowy akcjonariuszy RAFAKO co jest już strasznym szajsem bo to firma zdrowa i z perspektywami a jak widać można wydymać "drobnicę" na kilkaset baniek. Wracając do PBG coś mi tu śmierdzi złamaniem układu ale niebawem się wyjaśni.
Ten poziom cenowy zaczyna być bardzo atrakcyjny. Trzeba pamiętać że prezes mówił o odbudowie giganta a kto by mu nie zaufał i nie uwierzył?:) Tu jeszcze będzie się działo i nie liczyłbym już na zjazd poniżej 20gr.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBG 11,11% 0,10 2018-11-13 15:08:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl