Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,20 zł , zmiana od tamtej pory: -31,25%

Przy 9 złociszy jakiś pakiecik może kupię dla spekulacji

Zgłoś do moderatora
1000 może 2000 sztuk, może to nie dużo gdyby rzeczywiście te gry były wydane ale ja chyba już w to nie wierzę więc dla czystej spekulacji te 20 tys. Najwyżej stracę. Dodam tylko że to dalej jakieś 20 mln kapitalizacji... A są spółki które mają i 10 mln i mniej a też podobne obietnice i wyniki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -0,48% 10,45 2023-12-01 16:29:41