Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,97 zł , zmiana od tamtej pory: 78,45%

PRZEZ KILKA LAT NIE MOGA SIE DOLICZYC FAKTUR?

Zgłoś do moderatora
Masakra......ściema i tyle.....
Tylu ludzi cierpi przez kombinacje....a ja pytam przez te kilka lat ile zarobił na wypłacie prezes???? Bo może pobiera wypłaty wysokie??? A akcjonariusze klepią biedę szok?????
  • PRZEZ KILKA LAT NIE MOGA SIE DOLICZYC FAKTUR? Autor: ~Mustafi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACTION -2,57% 5,30 2020-12-03 17:03:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.