Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,80 zł , zmiana od tamtej pory: 1,45%

Przewijał się tu ostatnio DataWalk w postach

Zgłoś do moderatora
To takie małe porównanie gdzie jest jeden fintech jest już z jakimiś z wynikami, a drugi z wielkimi ale póki co jeszcze planami;-)
https://stooq.pl/q/?s=dat&c=10y&t=c&a=ln&b=1&r=all
Mamy tu trochę do nadrobienia:-) 50% od circa średniej z 10lat (średnia kursu to około 9zl) to mało imponujący wynik
mam nadzieje ze zostanie mocno poprawiony i to nie licząc od covidowych dołków, bo to nie ma większego sensu:-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON 1,45% 14,00 2021-06-18 15:22:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.