Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  46,60 zł , zmiana od tamtej pory: -7,30%

Przewartościowanie?

Zgłoś do moderatora
Tak myślę, jak to możliwe, że firma, która zarabia naście (w porywach 20+) milionów zł kwartalnie ma kapitalizację prawie 1,9 miliarda? To jakiś absurd. C/Z 36? Moim zdaniem, żeby dzisiejsza cena była uzasadniona, musieliby dowozić min. 30 mln kwartalnie. Dadzą radę w tym roku?? Czy raczej myślicie, ze rynek otrzeźwiał i jazda na południe będzie kontynuowana?
Naiwnie mam nadzieję na merytoryczne wypowiedzi. Hejterom dziękuję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -2,83% 43,20 2021-04-23 17:04:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.