Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,04 zł , zmiana od tamtej pory: 8,91%

Przetarg na 9,5 tys. komputerów dla ZUS rozstrzygnięty

Zgłoś do moderatora
Cytat:"W części C – zakup 500 laptopów w ekranem 15 – 15,9 cali – zostało wybrane konsorcjum NTT System, NTT Technology i Eurokerg z ofertą wartą blisko 2,4 mln zł. Budżet ZUS przekraczał tutaj 3 mln zł.

Źródło: https://crn.pl/aktualnosci/przetarg-na-95-tys-komputerow-dla-zus-rozstrzygniety/ 
  • Przetarg na 9,5 tys. komputerów dla ZUS rozstrzygnięty Autor: inseratlink

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM 2,80% 4,40 2022-12-06 16:03:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.