Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,87 zł , zmiana od tamtej pory: 3,84%

PRZESTAŃCIE NARZEKAĆ - NIECH KAŻDY WYPEŁNIA SWOJĄ ROLĘ TO BĘDZIE DOBRZE

Zgłoś do moderatora
Każdy pełni pewną funkcję w społeczeństwie, prezes zarządza spółką, knf prowadzi nadzór, a rolą leszcza jest nadstawianie tyłka aby być przez wszystkich dy.ma.nym. Niech więc każdy skupi się na swojej roli aby iść w stronę postępu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLWAX 2,59% 2,98 2019-12-06 15:09:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.