Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: -6,79%

Przesledzmy wywiad jeszcze raz

Zgłoś do moderatora
Multiplayer w grudniu
Brak emisji
Renegocjacja kredytu w celu jego wydłużenia
BEP na poziomie 600 k czyli ok 25-30 mln

Co do raportu to spodziewałem się gorszego - tu niespodzianka na plus.
sgw3 daje radę jeszcze i co kwartał maja z niego 3-4 mln.

Na podstawie dostępnych źródeł szacuje sprzedaż na poziomie 100-150 k co jest I tak dla mnie ewenementem i miła niespodzianka przy skali wkur... graczy jakością sgw3.

76% pozytywów na steam jest również miłym zaskoczeniem. Z drugiej strony samemu gralem w sgw contracts i gra pomimo kilku bugow na poczatku jest miodna. Spojrzcie np na mapę Beketov Valley

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES 0,72% 0,84 2020-01-24 17:04:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.