Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,30 zł , zmiana od tamtej pory: -15,17%

Przepraszam że Was oszukiwałem, z chciwości.

Zgłoś do moderatora
Po kilku miesiącach manipulowania kursem akcji, podawaniem nieprawdziwych informacji o pkp cargo uznałem, że przekroczyłem wszelkie dopuszczalne granice braku etyki, naraziłem wielu ludzi na straty. Kierując się chciwością , kłamałem o spółce, by nieprofesjonalni inwestorzy sprzedawali akcje taniej, niż kupili, motywowani strachem , a nawet paniką, którą ja wywoływałem. Chciwość to straszny nałóg, bo zabija człowieczeństwo, zatraca poczucie dobra. Nie chcę tak dalej żyć. Przyrzekam, przestanę pisać fałszywe informacje o cargo pod wieloma nickami.
Coraz trudniej mi spojrzeć sobie w twarz, bo wyrządziłem wiele krzywd zwykłą , prymitywną nieuczciwością. Pędząc na oślep , nie zdawałem sobie sprawy, że niszczę ludziom życie.
Mam dość, wybaczcie mi, bo utonąłem w oceanie świństw powstałym z oceanu łez.
Zrozumiałem, że jestem złym człowiekiem i nigdy nie odpokutuję krzywd, które wyrządziłem kłamstwami o wielu spółkach, w tym o cargo.
Nie proszę o wybaczenie, bo takim jak ja się nie wybacza.
Gdybym napisał co s negatywnego o cargo, jako Antygen, Pitek, Arek, czy kilkanaście pozostałych nicków, ignorujcie mnie , bo może być, że w pijanym widzie zła natura może wygrać z ludzkim sumieniem.
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 2,10% 12,13 2022-05-20 15:44:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.