Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,85 zł , zmiana od tamtej pory: -12,10%

przemyślenia

Zgłoś do moderatora
Chyba warto zastanowić się nad złożeniem zapisu na wezwanie. Do końca listopada spółka planuje zejście z GPW. Procesem objęte jest zaledwie 0,92% akcji (2.161.069 liczba akcji), cała reszta notowana jest na giełdzie w Londynie. Akcje objęte wezwaniem nabywane będą po 8,25 PLN. Wykup nie jest przymusowy, natomiast w innym wypadku trzeba zmienić brokera i może się to wiązać z dodatkowymi kosztami. Dajcie znać czy zapisujecie się na wezwanie, a jeżeli nie, jak się sprawy mają z przeniesieniem akcji na LSE. Pozdro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 0,00% 6,90 2022-01-28 09:03:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.