Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,70 zł , zmiana od tamtej pory: 3,24%

PRZEJĘTE PRZEZ ORLEN AZOTY PUŁAWY ZA CHWILĘ NIE BĘDĄ MIAŁY KONKURENCJI

Zgłoś do moderatora
"PRZEJĘTE PRZEZ ORLEN AZOTY PUŁAWY ZA CHWILĘ NIE BĘDĄ MIAŁY KONKURENCJI".

JAK KTOŚ NIE MA KONKURENCJI TO ZNOSI ZŁOTE JAJKA

Konkurent Grupy Azoty kończy działalność.

Fabryka nawozów fosforowych Lifosa w litewskim mieście Kiejdany, będąca spółką zależną rosyjskiej firmy EuroChem, przygotowuje się do zawieszenia działalności. Nawozy z Litwy trafiały także na polski rynek.

- Praca zakładu już została wstrzymana. Trwają procedury przygotowawcze do tymczasowego zastopowania produkcji - napisał rosyjski koncern EuroChem w oświadczeniu.

https://www.wnp.pl/chemia/konkurent-grupy-azoty-konczy-dzialalnosc,756469.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKNORLEN 2,64% 60,60 2023-12-01 17:04:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.