Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,19 zł , zmiana od tamtej pory: -2,89%

Przejęcie znaku merlin.pl i wkład inwestora

Zgłoś do moderatora
Pytanie do forumowiczów, czy ktoś orientuje się na jakim etapie jest przejęcie znaku merlin.pl oraz czy nowy inwestor w jakikolwiek sposób kapitałowo wsparł spółkę? Wydaje mi się, że temat przejęcia znaku merlin.pl jest pod znakiem zapytania przez niewywiązanie się zarządu z terminów wykupu ale w komunikatach cisza na ten temat? Interesuje mnie również na jakim poziomie nowy inwestor wsparł kapitałowo spółkę - to musi być informacja publiczna, jako inwestor ma prawo wiedzieć, a cisza i na ten temat. Patrząc na przychody, straty i opinie klientów widzę, że kierunek jest okrutnie jednoznaczny.
  • Przejęcie znaku merlin.pl i wkład inwestora Autor: ~Artur73

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERLINGRP 8,82% 0,18 2021-10-15 16:49:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.