Forum Giełda +Dodaj wątek

Przejęcie Złotej 44 !!!!

Zgłoś do moderatora
BBI Development to deweloper znany z umiejętności nawiązywania partnerstw do inwestycji w warszawskie nieruchomości. Właśnie porozumiało się z amerykańskim funduszem AmStar w sprawie zakupu Złotej 44 – apartamentowego wieżowca, który miał być flagową inwestycją luksemburskiego Orco Property Group, a stał się jego największą porażką. Za niedokończony budynek, w który Orco włożyło dotychczas około 700 mln zł, konsorcjum zapłaci 63 mln EUR (prawie 265 mln zł). Docelowy udział giełdowego BBI Development ma sięgnąć 7 proc.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORCOGROUP -8,26% 2,66 2021-10-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.