Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

przejecie-idea-banku-pekao-liczy-na-pozytywny-wplyw-na-wyniki

Zgłoś do moderatora
www.money.pl/gielda/przejecie-idea-banku-pekao-liczy-na-pozytywny-wplyw-na-wyniki-6636789845478304a.html

Moi Ukochani Pisowcy! Tu nie trzeba być profesorem finansów czy ekonomii, żeby wiedzieć o co chodzi. Popatrzcie na komentarze ludzi pod artykułem ( gwarantuje, że ja żadnego komentarza tam nie pisałem ) - każdy kto logicznie myśli wie, że bank został ukradziony - najpierw celowo przez 2 lata niszczony wraz z jego głównym właścicielem a potem bezprawnie przejęty.

Żali mi Was, Moi Ukochani Pisowcy!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.