Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,90 zł , zmiana od tamtej pory: -19,06%

Przegląd techniczny: Kernel

Zgłoś do moderatora
Kurs akcji porusza się w głównym trendzie wzrostowym, który w lutym 2017 r. dotarł do rejonów maksimów z 2011 r. w na 82 zł. Trwająca od roku korekta zniosła 61,8% zniesienia Fibonacciego poprzedzających wzrostów i zatrzymała się na poziomie 45 zł. Od października strona popytowa nie ..... http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/27271-przeglad-techniczny-kernel3
  • Przegląd techniczny: Kernel Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KERNEL 0,86% 41,20 2019-11-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.