Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,43 zł , zmiana od tamtej pory: -23,03%

PRZED NAMI RUCH NA 7ZŁ

Zgłoś do moderatora
tECHNIKA WSKAZUJE,ŻE CZEKA NAS RUCH O DŁUGOŚCI 100% OBECNEJ CENY. TAKA FALA, JAK RUCH Z 2ZŁ NA 4ZŁ... SPOJRZCIE NA WYKRES NA STOOQ.PL... WYBIERZCIE OKRES DŁUGOŚCI 3 LATA.... TAM IWDAĆ PIĘKNIE... OCZYWŚCIE WYUKRES ŚWICZKOWY. CENA PORUSZA SIĘ MINIMLANYM ZAKRESIE KILKU GROSZY, TO CZAS PRZED WYSTRZAŁEM KURSU.,, ZARAZ KUPUJE KILKA AKCJI

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IZOSTAL 0,00% 2,64 2022-05-24 16:45:47