Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,15 zł , zmiana od tamtej pory: -4,10%

PRZED NAMI MASA POZYTYWNYCH INFORMACJI

Zgłoś do moderatora
Przed nami masa pozytywnych komunikatów . Biomed to spółka z olbrzymim potencjałem który nie został nigdy tak dobrze wykorzystywany jak obecnie. Prezes robi robotę . Da się odczuć, ze spółka weszła na wyższe obroty. Poprawiła sie komunikacja zewnętrzna - twitter ( nawet prezes odpowiada na pytania ). to już nie ta spółka co kiedyś . Znacząco poprawia wyniki finansowe !!- Biomed jest w dobrej sytuacji finansowej, o czym świadczy przedterminowa spłata pożyczki w kwocie 6 mln zł. Jej efektem jest zmniejszenie zadłużenia spółki oraz obniżenie kosztów finansowych a także uwolnienie pojemności dłużnej spółki i wykreślenie hipoteki.! Już w I półroczu 2021 BML odnotował zwiększenie przychodu ze sprzedaży Onko BCG o 40%! W 2021 BML ponownie odnotował wzrosty na każdym parametrze operacyjnym. Aż 55-proc. dynamiki wzrostu przychodów w I kwartale 2022 roku, dzięki skokowo rosnącemu eksportowi. Zarząd spodziewa się kolejnych udanych kwartałów i planuje dalszą dynamiczna ekspansję na zagraniczne rynki ! pokazuje to , ze spółka jest stabilna finansowo i utrzymuje strategię! I w tym miejscu warto odnieś się do budowy zakładu produkcyjnego ONKO BCG który pozwoli zwiększyć moce produkcyjne aż 10 -krotnie do 300 000 sztuk z możliwością rozbudowy do 1 mln opakowań rocznie ! Znaczący wzrost sprzedaży ONKO BCG potwierdza tylko jak olbrzymie jest zapotrzebowanie na lek( Biomed będzie jedynym dostawca leku na rynku Niemieckim i w Szwajcarii) .
Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to pod koniec 2022 r. Biomed zainauguruje komercjalizację Onko BCG w Szwajcarii, a rok później na rynku niemieckim. Do tego doszła Holandia + toczące się rozmowy z Indonezja i Arabia Saudyjska! + umowa z Hiszpania na dostawę ONKO BCG . Wiemy już, dlaczego mają olbrzymie parcie na budowę zakładu produkcyjnego ONKO BCG .
Prezes twardo utrzymuje strategie spółki która zakłada rozwój w eksporcie poprzez partnerów biznesowych na poszczególnych rynkach - ostatnia umowa podpisana z holenderska firma BModesto na kwotę co najmniej 49 milionów . Pierwsza tak duża umowa w historii BML .

W kwietniu br. odbyło się spotkanie przedstawicieli Biomed Lublin z delegacją Indonezji wraz z Panią Ambasador Indonezji. Spotkanie dotyczyło potencjalnej współpracy sektora farmaceutycznego w Indonezji z firmą Biomed Lublin!!! Należy się spodziewać komunikatu w tym temacie - informuje spółka !

W czerwcu br. Biomed brał udział w największych targach #Biotech w US - San Diego oraz Dubaju .
W tym samym miesiącu prezes i jego załoga odbyli wizytę w Arabii Saudyjskiej .

Dużo się dzieje . Jak to wszystko odpali to…. To wiadomo …

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -4,53% 5,90 2022-09-30 17:04:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.