Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,19 zł , zmiana od tamtej pory: -27,25%

Przeczytałem raport

Zgłoś do moderatora
Strata jest. Ale to wynik akwizycji. A one mega zwiekszyły przychody.
Księgarnie nieprzeczytane czy profit bardzo mocno obsadzone na rynku. Dodatkowo odnoga dla b2b.
Krystalizuje się ułożony biznes za 2,3 lata. Jestem optymistą. Nie podejmę się wyceny bo zależy jak sobie spółka będzie radziła za 2 lata ale w kontekście prognoz jak wszystko pojdzie ok obecna cena wydaje się śmieszna.
Pozdrawiam. I życzę udanych akumulacji

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MERLINGRP 2,61% 0,14 2020-11-27 17:00:00