Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,30 zł , zmiana od tamtej pory: 21,39%

Przeczytajcie ten artykuł. może ostudzi nieuzasadniony optymizm co

Zgłoś do moderatora
Niektórych... dotyczy co prawda Itaki, ale te firmy jadą na jednym wózku. Itaka nie jest spółkągieldową wiec prezes może mówić otwarcie. 3-4 rezerwacje dziennie vs 5000 dzen w zeszłym roku. W Rainbow pewnie podobnie. Jeśli ktoś mówi ze ruszy w czerwcu wszystko i wyniki beda dobre- bredzi.

link
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
RAINBOW -0,71% 21,00 2022-06-24 17:00:00