Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,45 zł , zmiana od tamtej pory: -31,03%

Przeczucie: wezwanie kicha, I powrot do poziomow dawnych

Zgłoś do moderatora
Man przeczucie ze wielka kicha z wezwania, ale d..ły nie odpuszcza I nie podniosa ceny ,
Pozniej bedzie obciazanie wynikow I za jakis czas nowe wezwanie.
Pieniadze moga wyparowac I przy cowidzie famur przestanie byc czampionem.
innego biznesu nie kupia bo ich ,,renoma" jest znana , chyba ze od desperatow . Wroca do tego co umia najlepiej , podoja kopalnie znaja w rzadzie najwazniejszych i moze przetrwaja .
Na primetecha nie wydadza wiecej niz 1.45 pln ale niektorzy tyle stracili na kopexie/praimetechu ze pogodzili sie ze strata I p....lą ich oferte.
Chyba ze są opcje wyplat gwarancyjnych przypisane do kopexu wiec wtedy beda musieli cene podniesc.
Ale czy widziaĺ ktos te zapisy w umowach ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMETECH -13,04% 1,00 2020-10-30 14:01:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.