Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,35 zł , zmiana od tamtej pory: -17,93%

Przecież te komunikaty to złoto

Zgłoś do moderatora
Złoto, coś pięknego. Trzeba chyba nie mieć 5. klepki, żeby tego nie widzieć jaka tu jest kasa i będzie kasa z tego w przyszłości. Chyba się zaprę i będę trzymał akcje do tego 2026, mam to gdzieś co będą pisać malkontenci, poczekam na o wiele wyższe poziomy :)
  • Przecież te komunikaty to złoto Autor: ~Bogdanoff

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK -2,59% 15,06 2022-05-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.