Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,60 zł , zmiana od tamtej pory: 12,39%

Przecież oni dopiero złożyli wniosek!!! Nie ma decyzji formalnej URPLiWM

Zgłoś do moderatora
27-tego marca złożyli wniosek, nie ma żadnego komunikatu - nic nie sprzedają, czemu tak ryzykujecie kapitałem, Biomaxima szacuje wyniki, a na rynku jest mnóstwo firm, i producenckich komercyjnych jak Cormay, i handlowych jak Inno-gene, a przecież jeszcze mamy instytuty i współpracujące z nimi drobne zakłady producenckie, poza tym, to będzie cena regulowana, prawie kupiłem te akcje 2000 po 30PLN ale dzięki temu, że zwiesił się NewConect zdążyłem nabrać rozumu i wycofać zlecenie, dzięki czemu zdywersyfikuje ryzyko w portfel biomed.
  • Przecież oni dopiero złożyli wniosek!!! Nie ma decyzji formalnej URPLiWM Autor: wikipetr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMAXIMA 1,60% 25,40 2020-05-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.