Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,86 zł , zmiana od tamtej pory: 27,85%

Przeciętnego Kowalskiego nie stać już na mieszkanie

Zgłoś do moderatora
Załamanie to dość odważna teza. Na razie mamy załamanie na rynku kredytowym i to już widać po najnowszych danych BIK-u, gdzie spadek wniosków kredytowych rok do roku wynosi 70 proc. i

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-08-08/punkt-widzenia-ekspert-przecietnego-kowalskiego-nie-stac-juz-na-mieszkanie/?ref=kafle

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ALIOR -0,92% 35,62 2022-12-02 17:00:00