Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

przeciek z pewnego źródła

Zgłoś do moderatora
Niestety jako akcjonariusz mam przykrą wiadomość potwierdzają się przypuszczenia że owa zbiórka świadectw udziałowych ma służyć wyłącznie wzmocnieniu pozycji PAM. Dotarłem do informatora który siedzi w temacie i twierdzi że PAM obecnie jest większościowym największym w radzie nadzorczej udziałowcem(przynajmniej oficjalnie) Może zrobić wszystko posiadając odpowiednią ilość procentową udziałów nawet odwołać prezesa i zarząd bo wszystko przecież przegłosuje. Na tą chwilę sprawa cuchnie tym że daliśmy się wpuścić w maliny i złapać na haczyk 160 zł nominału tylko po to by naszym kosztem kilku cwaniaczków miało większe koryta przy chlewie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.