Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,88 zł , zmiana od tamtej pory: -10,45%

Przechodze na CFG tam może być w 2020 r nawet 1000% zysku.

Zgłoś do moderatora
Tyko 3 duże gry mogą dać im 300 mil wyceny: House Flipper City, Aircraft Carrier Surv i Postal 5. a pracują obecnie nad prawie 20 projektami, do tego mają zapewnione 50% zysków z Hard West 2 oraz z 2 gier mobilnych Phanthom Doctrine i Hard West.
  • Przechodze na CFG tam może być w 2020 r nawet 1000% zysku. Autor: ~DuzyZysknaCFG

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CIGAMES 0,64% 0,79 2020-02-18 17:00:00