Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,80 zł , zmiana od tamtej pory: -31,45%

prywatne firmy nie powinny mieć pozwolenia na elektrownię atomową

Zgłoś do moderatora
Dlatego , że w przypadku katastrofy nie są w stanie pokryć ułamka kosztów usuwania skutków zdemolowania środowiska naturalnego.
Tę smutna prawdę, ale PRAWDĘ, pokazała Fukushima

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ZEPAK -0,46% 21,80 2022-12-05 17:00:00