Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,55 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

PROTEZA KOLANA - ESPI - 2MLN DOFINANSOWANIA - link

Zgłoś do moderatora
FANFAN przepraszam, że nowy wątek ale nie wspomniałeś że to chodzi o KOLANO
Poprzednie espi dotyczyły protezy bionicznej stopy, a tutaj mamy chyba drugi projekt połączony z protezą bioniczną stopy
Temat zaczyna się robić ciekawy i gorący

https://www.stockwatch.pl/komunikaty-spolek/mplverbum,zawarcie-umowy-o-dofinansowanie-przez-spolke-2022-01-05,espi,20220105_213855_0000237326

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MPLVERBUM -5,93% 5,55 2022-06-28 10:43:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.