Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,21 zł , zmiana od tamtej pory: -2,31%

Proszę o wypisanie wszystkiego złego na tą spółkę

Dla tych którzy umieją dodawać 2 + 2 proszę poniżej wyliczenia wartości tego co ma Holding :

Rumunia : 200 mln
Ukraina : 200 mln ( zaniżona mocno wartosc )
Mw trade : 50 mln
Tu europa : 50 mln

Razem : 500 mln ( przy zaniżonych wycenach . Bardziej w stronie 700 mln ale dajmy te 500 )

A teraz macie wycene Holdingu na poziomie 230 mln przy kursie 1,25 . 

To chyba logiczne czy nie, że wartość firmy wynosi minimum 2,5 zł / akcje skoro samej kasy tyle będą mieli ... samego kapitału rozumiecie ? Jest sobie firma i ma na koncie 500 mln . Ile jest warta ? nooo już nie mówie o tym, że wiedzą jak robić biznes mają doświadczenie itd itd...

+ kasa za carcade i białorus na konto + dywidendy i zyski .

aaaaa
Jeszcze + ewentualne odszkodowanie za Idea Bank ... ale to na marginesie .

Umiecie podać jakieś ewentualne obciążenia lub cokolwiek po stronie minusowej ?
Serio podawajcie jakies argumenty przeciw :)

Bo Ja tam jestem zapakowany i sobie poczekam a wy możecie lecieć na Mabiony. Tylko nie dołujccie ludzi którzy sobie kupią po 1,3 czy 1,4 akcje i są po 1,2 bo jakaś tam korekta tych co kupowali po 70 gr ( nawiasem mówiąc sam tam kupowałem ale sprzedałem tylko 5 % akcji po 1,37 i teraz sobie odkupuje ) .

Po prostu nie straszcie ich tylko sobie zbierajcie powoli . Ja oczywiście nikogo nie namawiam ale bardziej pewnej inwestycji z gwarantowaną stopą zwrotu na gpw nie znam. No chyba, że energa. tam się nie straci ale i ciężko o zarobek :P

mamy 11.06.2021 . Zapisuje sobie ten temat odświeżę za 3 msc i pół roku i zobaczymy .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -0,17% 1,18 2021-07-23 17:00:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.