Forum Giełda +Dodaj wątek

Proszę o odpowiedz. Co zrobić

Zgłoś do moderatora
Witam, jestem włascicielem 10000 tys akcji kupinych dawno temu po 1,40 . Niestety przez moje niedopatrzenie nie zapisalem sie na kupno akcji z prawa poboru. Co mam teraz zrobic aby nie stracic reszty pieniedzy, jaka moze byc reakcja po asymilacji czy warto teraz sprzedać i dokupić po połaczeniu może bedzie taniej. Bardzo proszę o odpowiedz. Dzieki Prawdziwym inwestorom.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO -1,47% 3,35 2021-09-23 16:12:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.