Forum Giełda +Dodaj wątek

Proszę Akcjonariat o jakiś wpis CO DALEJ ?

Zgłoś do moderatora
Proszę zarząd o spółki o wiadomości co dalej z WInvest .Dużó obiecywaliście i nic z tego nie wyszło spółka kisi się od 1,5 roku .
Dlaczego? czym to jest spowodowane? czy tym , ze spółka jest źle zarządzana ? czy może to celowy zabieg ? ale sami sobie szkodzicie. Postawcie na prawdziwy rozwój kupcie silniki ale nie spalinowe tylko odrzutowe bo nic innego tu nie pomoże i wtedy może coś drgnie. mało w Wasz ikry . Jak to się mówi dużo gadacie mało robicie.
Jestem akcjonariuszem na spółce od 3 lat i żałuję , ale nie tego ,że akcje w tej chwili są tak nisko najbardziej żałuję tego ,że powoerzyłem swoje pieniądze osobą , które na to nie zasługują nie potrafią nimi zarządzać. Jesteście spółką branży 21 wieku i nie potraficie wyciągnąć firmy do góry. Po prostu nie macie jaj Panowie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
WINVEST 3,11% 0,33 2021-10-27 11:01:55