Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,99 zł , zmiana od tamtej pory: -14,89%

Prośba o szczery przekrój spółki/możliwości rozwojowe na przyszłość

Zgłoś do moderatora
Cześć wszystkim,

trafiłem na spółkę Foreveren pewnie jak kilka osób na bazie krótkich kilkunasto procentowych wystrzałów. Jestem zainteresowany inwestycją nawet małymi pakietami na okres 1-1,5 roku jednak trudno w przesypie tylu informacji znaleźć konkrety na temat spółki. Jeśli jest osoba, która podjęłaby się rzetelnej analizy czy bliższego przedstawienia spółki z potencjałem wzrostu/rozwoju na wskazany okres będę bardzo wdzięczny :)
Pozdrawiam,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FOREVEREN -3,82% 6,80 2021-11-26 17:00:00