Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,10 zł , zmiana od tamtej pory: -9,96%

Prosba o radę jak walczyć ze złodziejami z Rainbow?

Zgłoś do moderatora
Szanowni Państwo, proszę o radę jak walczyć ze złodzejami z Rainbow?
Wpłaciłem w maju 2850 zł zaliczki na wakacje. Rainbow przysłał potwierdzenie wpłaty i numeru rezerwacji. Kiedy w zeszłym tygodniu zadzwoniłem, żeby ustalić szczegóły dopłaty 70% na miesiąc przed wylotem panienka z call center radośnie poinformowała mnie, że biuro anulowało sobie moją rezerwację i jak chcę to oczywiście moje miesca są ale mogę je kupić o 2000 zł drożej niż w zamówieniu z maja Nikt się ze mną nie kontaktował wcześniej i biuro nie zwróciło wpłaconej w maju zaliczki.
Jak walczyć z takim bandyckim wymuszeniem?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW -1,74% 22,60 2022-05-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.