Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,40 zł , zmiana od tamtej pory: 6,32%

Propnuję zwołać NWZA....

Zgłoś do moderatora
... i zaproponować w porządku obrad ujęcie osoby Pana Tomasza Janusza Czechowicza - prezesa, wizjonera, mentora, Si-I-Oł etc. etc. PEM i MCI w bilansach tychże spółek, po stronie pasywów, w ich sprawozdaniach finansowych, w nadchodzących okresach ;) Co wy na to? ;)
  • Propnuję zwołać NWZA.... Autor: ~subwoofer

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PEMANAGER -2,37% 18,50 2021-06-18 17:00:00