Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,61 zł , zmiana od tamtej pory: -15,89%

promocja pko

Zgłoś do moderatora
Do wszystkich zadowolonych optymistów...czy wy jesteście ślepi, naiwni, czy prowadzicie może propagandę..która ostatnio stała się prawie codziennym daniem, szczególnie parkietu.pl , a to info, że pko bp drugi pod względem kapitalizacji w regionie (dlaczego nie 1-szy jeszcze..), a to że niskie dywidendy...to niby przeszłość...a nadchodzą gigantyczne...przecież to każde dziecko rozpozna o co chodzi piszącemu naganiaczowi, po prostu znaleźć jak najwięcej jeleni na ten papierek, bo czasu nie zostało wiele ..kiedy tzw. rynek zawoła...SPRAWDZAM..a karty kiepskie...
- zwrot z kapitałów własnych mizerny
- hamowanie gospodarki, a w związku z tym stópki mogą spaść, zyski też
- a o puszce pandory w postaci ustawy frankowej nie wspomnę
Czy trzeba jeszcze więcej???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP 0,34% 35,00 2020-01-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.