Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,55 zł , zmiana od tamtej pory: 7,04%

PROMISE - Sevenet wypłaci 0,37 zł dywidendy na akcję !!!

Zgłoś do moderatora
Zwyczajne Walne Zgromadzenie Sevenet zdecydowało, że z zysku za rok obrotowy 2020/2021 na dywidendę trafi łącznie 3,5 mln zł, co daje 0,37 zł dywidendy na akcję - poinformowała spółka w komunikacie.

 Dniem dywidendy jest 24 grudnia 2021 roku, a jej wypłata nastąpi 30 grudnia 2021 roku. (PAP Biznes) 

https://biznes.pap.pl/pl/news/all/info/3196123,sevenet-wyplaci-0-37-zl-dywidendy-na-akcje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROMISE -3,06% 3,80 2022-01-14 16:29:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.