Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,92 zł , zmiana od tamtej pory: 2,50%

Prokety medico

Zgłoś do moderatora
Projekty:Projekt LIVER CANCER

Potencjalny lek przeciwnowotworowy do leczenia raka wątroby o znacznie zredukowanej toksyczności, zmniejszającej obciążenie organizmu oraz potencjalnie zwiększającej długość życia i przeżywalność.

Projekt POST RADIO and CHEMOTHERAPY RECOVERY

Potencjalny produkt leczniczy o działaniu adaptogennym pochodzenia roślinnego, poprawiający odporność, koncentrację i samopoczucie, przyspieszający regenerację i oczyszczanie organizmu, szczególnie po chemio- i radioterapii.

Projekt MOUTH DISEASES SUPPORT AND RECOVERY

Suplement diety do zapobiegania i pomocniczo w chorobach jamy ustnej.

Spółka dodatkowo planuje rozpoczęcie prac nad 3 kolejnymi projektami (w trakcie oceny/wyboru).

Będzie się działo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO 4,12% 1,97 2022-01-17 16:48:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.