Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,00 zł , zmiana od tamtej pory: -6,25%

Projprzem Budownictwo buduje dla lidera rynku opon

Zgłoś do moderatora
Cytat:"Sektor budownictwa przemysłowego Grupy PJP Makrum konsekwentnie realizuje cele przychodowe na bieżący rok. O największych kontraktach spółki Projprzem Budownictwo informujemy zgodnie z obowiązkiem spółki notowanej na GPW raportami bieżącymi. Ponadto spółka otwartych ma wiele innych projektów realizowanych przez swoje trzy oddziały na terenie Polski."

Źródło: link 
  • Projprzem Budownictwo buduje dla lidera rynku opon Autor: ~Romano74

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PROJPRZEM -1,32% 15,00 2021-10-25 14:33:08