Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: 520,00%

projekty uchwał na Walne - uchwała 26

Zgłoś do moderatora
Cz w projekcie nr 26 wszystko w porządku? przecież emisja serii G (z PP 3:1) jest w obrocie?
"...
a) podjęcia wszelkich czynności faktycznych, technicznych i prawnych, które będą zmierzały do wprowadzenia akcji Spółki serii Hdo obrotu w Alternatywnym Systemie Obro-tu (rynek NewConnect) prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., w szczególności wszystkich działań wymaganych przez przepisy Ustawy o obrocie oraz Regulamin alternatywnego systemu obrotu NewConnectod dnia 1 lutego 2020 r.;b) do złożenia akcji Spółki serii G do depozytu prowadzonego przez firmę inwestycyjną, o ile będzie to wymagane,c) do podjęcia wszelkich czynności faktycznych, technicznych i prawnych, mających na celu dokonanie dematerializacji akcji Spółki serii H, w tym w szczególności do zawarcia z Krajowym  Depozytem Papierów Wartościowych (KDPW) umów dotyczących rejestracji w depozycie, prowadzonym przez KDPW, akcji serii H;
..."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIZTECH -3,38% 0,37 2020-07-08 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.