Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,98 zł , zmiana od tamtej pory: -29,47%

projekt senatu

Zgłoś do moderatora
Projekt Senatu
W poprawkach do projektu ustawy znalazła się propozycja odstępstwa od zasady sporządzania raportu o oddziaływaniu elektrowni wiatrowych na środowisko. Wyjątek dotyczyłby tych wiatraków, których planowana moc nie przekracza 20 MW, a których odległość od najbliższej istniejącej elektrowni wiatrowej, granicy obszaru, dla którego ustanowiono formę ochrony przyrody lub leśnego kompleksu promocyjnego, jest większa niż 2 kilometry.

Energetyka-Rozproszona 
  • projekt senatu Autor: ~maniek
  • Re: projekt senatu Autor: ~maniek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONDE -2,87% 8,45 2022-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.