Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,20 zł , zmiana od tamtej pory: -2,25%

Projekt nowelizacji ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami 2021

Zgłoś do moderatora
Fragment wywiadu z końca listopada 2020:

" Zdaniem prezesa, pozytywny wpływ na spółkę będą miały planowane przepisy ROP (Rozszerzonej Odpowiedzialności Producenta), gdyż - według spółki - po ich wprowadzeniu znacznie zwiększy się strumień pozyskiwanych surowców wtórnych, w tym szkła opakowaniowego. "

https://portalkomunalny.pl/projekt-nowelizacji-ustawy-o-gospodarce-opakowaniami-i-odpadami-opakowaniowymi-2021-rop-rozszerzona-odpowiedzialnosc-producenta-422298/

Będzie dobrze :-)

  • Projekt nowelizacji ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami 2021 Autor: ~Alex

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KREC -3,56% 21,70 2022-05-25 13:06:22