Forum Giełda +Dodaj wątek

prognozy na najblizszą przyszłość - 6mcy

Zgłoś do moderatora
Witam szanowne grono akcjonariuszy PBF,

w spółkę weszłam jakieś parenaście tygodni temu ze średnią 60gr i interesują mnie dalsze losy społki w średnio-terminowej perspektywie, do 6-mcy.w przyszłość. Czy warto teraz uśredniać po obecnej cenie akcji czy lepiej się wstrzymać? Czy w przeciągu nadchodzących 6ciu miesięcy wydarzy się coś, co pokieruje kurs na północ?

Pozdrawiam akcjonariat i z góry dziękuję za rzeczowe wskazówki.
m

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE 0,00% 0,44 2023-03-30 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.