Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,56 zł , zmiana od tamtej pory: -33,86%

Prognozowany nadzwyczajny zysk od 1.IV - 31.XII 22 to 146,5 mln zł.

Zgłoś do moderatora
Prognozowany  nadzwyczajny zysk niepodlegający opodatkowaniu podatkiem dochodowym za okres od 1 kwietnia 2022 do 31 grudnia 2022 r. to ponad 146,5 mln zł. Obecnie kapitalizacja wynosi tylko 74.042 443 zł.
Historyczna gra rozgrywa się na naszych oczach, a co niektórzy w niej uczestniczą, stawka gry jest bardzo wysoka, wszystko w temacie przyszłości kursu akcji Komputron.
  • Prognozowany nadzwyczajny zysk od 1.IV - 31.XII 22 to 146,5 mln zł. Autor: ~obserwatoR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPUTRON -1,96% 5,00 2023-09-28 12:17:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.