Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,84 zł , zmiana od tamtej pory: -6,68%

Prognoza ceny emisyjnej

Zgłoś do moderatora
Emisja bez prawa poboru.
PO 3ZŁ DLA KREWNYCH I ZNAJOMYCH KRÓLIKA.
Reszta akcjonariatu bezradnie obserwuje z boku, kiedy cały rynek OZE rośnie - miłe to nie będzie.
Po emisji z niską ceną dla kolesi, musimy mieć najpierw kapitulację kursu i dobrą inwestycję pozyskanych funduszy, zanim ponownie pójdzie w górę. To potrwa parę miesięcy. Kurs Sunexu przez emisję prześpi najlepszy okres dla OZE na GPW.
Dlatego wg mnie kurs bez problemu zejdzie w ciągu kilku tygodni do 4zł, gdzie czeka go dłuższa konsola.
Przy cenie poniżej 4zł będzie okazja do kupna.
Zachęcam do kupna w przedziale 3,5 - 3,9
  • Prognoza ceny emisyjnej Autor: ~emisja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SUNEX 2,25% 5,45 2021-07-27 16:49:37